O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Włodzimierz S.A. powstało 01.10.1998 roku na bazie Oddziału Transportu i Sprzętu Ciężkiego, w wyniku restrukturyzacji Zakładów Górniczych „Trzebionka” S.A. w Trzebini. 24 maja 2002 Walne Zgromadzenie podjęło uchwałę o przekształceniu Przedsiębiorstwa na Spółkę Akcyjną.

Na początku działalności naszego przedsiębiorstwa głównym zleceniodawcą była firma macierzysta. W ciągu następnych lat, Spółka przeżywała dynamiczny rozwój intensywnie poszerzając zakres usług. Dziś jesteśmy Firmą rozpoznawaną nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Nasze bogate doświadczenie połączone z rzetelnością gwarantuje Państwu profesjonalną i fachową obsługę.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi sprzętem ciężkim i transportem samochodowym zakładów pracujących w ruchu ciągłym. Oferujemy naszym klientom pełne usługi transportowe, w zakresie sprzętu i spedycji. Do Państwa dyspozycji jest wysoko wykwalifikowana, kreatywna kadra pracowników. Służymy wszechstronnymi informacjami i indywidualnym podejściem do klienta. Posiadamy potencjał sprzętowy odpowiedni do zapewnienia bezawaryjnej obsługi w sposób ciągły. Ponadto dysponujemy kwalifikacjami potrzebnymi do prowadzenia robót w ruchu zakładu górniczego.

Do przedsiębiorstw współpracujących z nami należą m.in.:
– Kopalnia i Prażalnia Dolomitu Żelatowa S.A. w Chrzanowie
– Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. w Siewierzu
– Kopalnia Kamienia Osielec S.A.